12KV 1250a Sf6 sadales kabeļa ražotājs

12KV 1250a Sf6 sadales kabeļa ražotājs

1.320000m2 darbnīcu zonas Ķīnā
2.2 gadu kvalitātes garantija
3.customized produkti kā klientu dizains.
4.100% IQC testēšana un kvalitātes garantija
5. Pārdošanas produkti: vakuuma slēdžs, slodzes pārtraukuma slēdzis, atvienošanas slēdzis, SF6 slēdžs,
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


1. Produkta apraksts 12KV 2000a Sf6 kabīnes tipa komutācijas aparatūrai


Augstsprieguma slēgiekārta 11kv ir visbūtiskākā un ideālākā apakšstacijām piemērota iekārta, kas saistīta ar moduļa kombināciju, kompaktu miniaturizāciju, kā arī integrētu intelektualizāciju sadales tīkla automātiskajai programmēšanas terminālim, kas nodrošina trīsfāzu saikni, pilnīgu fāzi Ekspluatācija, nepārtrauktā strāvas padeve, kā arī iespējamais transformators.

 

1. To var aprīkot ar tālvadības ierīcēm, lai sasniegtu četras tālvadības funkcijas.

2. Tā var būt manuāla, ar mehānisko piedziņu un tehniskā apkope ir bez maksas, kas nozīmē atbilstošu personāla uzturēšanas izmaksu samazināšanu.

3. To plaši izmanto dažādos parkos, augos, dzelzceļa stacijās, piestātnēs, viesnīcās, villās, dzīvojamos rajonos un daudzās citās vietās.

10.jpg10.jpg

2. Produkta īpašība un 12KV 2000a Sf6 kabīnes tipa komutācijas aparatūras lietošana


1. Visas 10 KV režģa līnijas tiek darbinātas automātiski, un kļūdas var novietot arī ar automatizācijas palīdzību. Bez tam automātiski var tikt automātiski realizēta arī bojājumu sekciju automātiskā izolācija un nepabeigto sekciju jaudas atjaunošana.
2. Tas var būtiski uzlabot barošanas avota uzticamības līmeni, samazināt laiku, kas vajadzīgs, lai atjaunotu barošanas avotu līdz desmitiem sekundes šajās vainas sekcijās. Citiem vārdiem sakot, patrulējot līnijas, nav nepieciešams iztērēt laiku.
3. ZGS9- (Z) inteliģentais modulārais kastveida transformators var ievērojami palīdzēt uzlabot elektroapgādes kvalitāti, palielināt ieņēmumus no elektroenerģijas pārdošanas un samazināt tehniskās apkopes laiku un ekspluatācijas izmaksas, ja strāvas padeve pārtraukta.
4. Relatīvās tehnoloģijas ir uzticamas, elastīgas un viegli saprotamas. Bez tam, papildu saziņas kanālus, piemēram, attiecībā uz otrajā posmā nepieciešamām tirdzniecības cenām, var viegli uzlabot.
5. Vakuuma slēdžs ir ļoti mazs, bet ir diezgan uzticams un izturīgs. Turklāt tā izolācijas īpašums ir diezgan lielisks.
6. Tas ir divviru durvis, un dabiskā dzesēšanas tehnoloģija tiek pieņemta arī šāda veida transformatoru ražošanas procesā.
7. Pilnībā noslēgti un izolēti kabeļu savienotāji tiek plaši pielietoti augstsprieguma līnijās. Precei nav izlādējies korpuss, kas padara to drošu un drošu.


3. Produkta kvalifikācija 12KV 2000a Sf6 kabīnes tipa komutācijas aparatūrā


Sertifikāts (1) .jpg


4. Rūpnīcas šovs


公司 五 圈 2.jpg

公司 风翔 (2). Jpg

 

5. Piegāde, piegāde un apkalpošana

Pakalpojums (1) .jpg6. FAQ

1. Kā pasūtīt produktus?

Atbilde; Nosūtiet pieprasījumu ar detalizētu priekšmetu aprakstu vai ar modeļa numuru. Ja iepakojuma pieprasījums nav, mēs ņemam to kā jūras ceļojuma iepakojumu. Ja iespējams, lūdzu, pievienojiet vienu atsauces attēlu, lai izvairītos no pārpratumiem vai jebkādām saitēm no mūsu tīmekļa vietnes, lai mēs iegūtu labāku izpratni.

2. Par sagatavošanas laiku un piegādes laiku?

Atbilde: Izpildes laiks ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma. Parasti piegādā pa jūru, nelielu pasūtījumu vai steidzamu pasūtījumu. Mēs varam nosūtīt jums pa gaisu pēc saņemtā līguma.

3. Vai es varu sagaidīt kvalitatīvus produktus?

Atbilde: Jā. Visas mūsu darbības ir akreditētas ISO 9001: 2008 gan produktos, gan pakalpojumos, tajā pašā laikā ir izstrādātas ražošanas tehnoloģijas, kas nodrošina kvalitāti, kas atbilst starptautiskajam pieprasījumam.

4 Mūsu XG zīmola dzīves ilgums?

Atbilde: Parasti mēs apņemamies divu gadu garantijas kvalitāti, daži produkti tiks pagarināti ilgāk par mūža ilgumu.

7.Sazinieties ar mums

XIGAO Elektroenerģiju Group Co, LTD.

Pievienot .: No. 6, Weibei Industrial Park,

Xi'an City, Shaanxi Pro., CN. 710600

Tālr .: 0086 13319220197

E-pasts: emma@zgxgdn.com

WhatsApp: 008613319220197

Skype: sunnysunny12271

Wechat: 13319220197

Tīmekļa vietne: www.zgxgdn.cn


Izmeklēšana