Uzņēmums ZETDC apmeklē mūsu Xigao grupas uzņēmumu 2018. gadā, lai meklētu ilgākas biznesa attiecības

- Jul 01, 2019-

2018. gada novembrī mūsu klientus no zimbabves ar lielu pievilcību sagaidīja mūsu xigao grupas uzņēmums mūsu rūpnīcā, kas atrodas weibei rūpniecības zonā, xi'an, shaanxi izveicībā, mūsu klients kuda kungs un Gawee ir ļoti laimīgi šai gaidāmajai biznesa tikšanās reizei.

 


Viņi uzturas mūsu rūpnīcā 3 dienas, sākumā kā piegādātājs, mēs iepazīstinām ar mūsu uzņēmuma vēsturi, galvenajiem produktiem un pakalpojumiem ārzemēs un galvenokārt iepazīstinām ar mūsu auto recloseru apstrādi. Un tad mēs viņus pieskatām piecām subsīdijām un rūpnīcai, lai apskatītu, un kuda kungs saka, ka viņš ir ļoti priecīgs redzēt mūsu komutācijas ierīces, āra un iekštelpu slēdžus, strāvas transformatorus, atvienošanas slēdzi, kā arī mūsu CT PT, viņi teica, ka mūsu auto recloser ir pilnībā saskaņots ar viņu pirkšanas pieprasījumu.

 

Mūsu tehniskais cilvēks Yue skaidri parāda auto recloser kā darbojas un kā uzstādīt. Mēs parādām arī šī automātiskā slēdža pārdošanas rādītājus. To plaši eksportē uz Malaiziju, Indonēziju, Taizemi, Vjetnamu, Čīli, Kongo, Irānu un citām valstīm.


Laipni lūdzam jaunus klientus apmeklēt mūsu rūpnīcu un biznesa sadarbību!