GCS tipa 7.2KV Swtichboard skapis tika eksportēts uz Jordāniju

- Sep 25, 2017-

Jauns bizness Jordānijā - GCS Type 7.2kv sadales skapis


2017. gada jūlijā ir klients no Jordānijas, kuru regulāri ieved no Ķīnas. 5. jūlijā, kad tiekamies Sianas lidostā un tad dodamies tieši uz mūsu lielo rūpnīcu, mēs iepazīstinām ar savu grupas uzņēmumu un piecām subsīdijām, tikmēr mēs aplūkojamies četrās darbnīcās un ražošanas tehnoloģiskajā procesā. Pēc viņa acīm, mēs ir spēcīgas sajūtas, ka šis klients ir apmierināts.

Pēc tam mēs uzaicinājām uz sanāksmi mūsu tehnisko inženieri un klientu un izskaidrojam vienas līnijas shēmu un apsolām, ka mēs attiecīgi varam padarīt šo sadales skapja skatu tādu pašu kā rasējumus, ko klients piedāvāja, un mēs rūpīgi sadalām cenu PPT, mēs 100% parādīja mūsu kvalitāti un garantiju.

Pēc četru stundu diskusijas klients apstiprina šo pasūtījumu, un mūsu pasūtījuma izpildes laiks ir 10 dienas kopš pasūtījuma apstiprināšanas, šis pasūtījums tika ļoti ātri atrisināts.

Līdz augustam klients saņēma kravu un viss testēšanas process tika kvalificēts uz vietas, mēs priecājāmies saņemt šo labo ziņu. Un klients teica, ka drīz veiks vēl vienu pasūtījumu.

Izturas pret klientu kā pret draugu un liek abiem uzticēties viens otram, bizness būs ilgāks.


Ja interesē, laipni lūdzam uz jautājumu:

E-pasts: emma@zgxgdn.com

WhatsApp / wechat / tālrunis: 008613319220197

Skype: sunnysunny12271