Atdalītāja vai atvienojošā slēdža izmantošana

- Jun 30, 2017-

Atdalītāju, ko sauc arī par atvienošanas slēdzi vai izolatora slēdzi, izmanto, lai nodrošinātu elektriskās ķēdes pilnīgu izslēgšanu no apkopes vai apkopes. Šādi slēdži bieži sastopami elektriskās sadales un rūpnieciskos nolūkos, kur mašīnām ir jānoņem tās piedziņas enerģijas avots regulēšanai vai remontam. Elektriskās apakšstacijās tiek izmantoti augstsprieguma izolācijas slēdži , lai apkopes nolūkā varētu izolēt aparātus, piemēram, slēdžus , transformatorus un pārvades līnijas. Atdalītājs parasti nav paredzēts normālai ķēdes vadībai, bet tikai drošības izolēšanai. Atdalītājus var darbināt gan manuāli, gan automātiski.

图片5.png

Atšķirībā no slodzes slēdžiem un slēdžiem , atdalītājiem trūkst elektrisko loka slāpēšanas mehānisma , kas rodas, ja elektriski tiek pārtraukti vadītāji, kas pārvadā lielas strāvas. Tādējādi tās ir bezslodzes ierīces, kuras paredzēts atvērt tikai pēc tam, kad kāda cita vadības ierīce ir pārtraukusi strāvu. Lietderības drošības noteikumiem jānovērš visi mēģinājumi atvērt atvienotāju, kamēr tas piegādā ķēdi. Dažās valstīs drošības standartiem var būt nepieciešami vietējie motora izolatori vai aizslēdzamas pārslodzes

Atdalītājiem ir noteikumi par lokauta izslēgšanu, lai netīša darbība nebūtu iespējama. Augstsprieguma vai sarežģītās sistēmās šīs slēdzenes var būt ieslodzīto taustiņu bloķēšanas sistēmas daļa, lai nodrošinātu pareizu darbības secību. Dažos projektos izolatora slēdzim ir papildu spēja iezemēt izolēto ķēdi, tādējādi nodrošinot papildu drošību. Šāds izkārtojums attiektos uz ķēdēm, kuras savstarpēji savieno enerģijas sadales sistēmas, kur abi ķēdes gali ir jāizolē.


Ja interesē, laipni lūdzam uz jautājumu:

E-pasts: emma@zgxgdn.com

WhatsApp / wechat / tālrunis: 0086 13319220197

Skype: sunnysunny12271