Izslēgšanas ierīces izmantošana sadales barošanas avotam

- Jun 30, 2017-

Izslēgšanas ierīci, ko sauc arī par atvienošanas slēdzi vai izolatora slēdzi, izmanto, lai nodrošinātu, ka elektrības ķēde tiek pilnībā iztukšota, lai veiktu apkopi vai apkopi. Šādi slēdži bieži ir atrodami elektriskās sadales un rūpnieciskos lietojumos, kur mašīnām jābūt noņemamām, lai to pielāgotu vai labotu. Augstsprieguma izolācijas slēdži tiek izmantoti elektriskās apakšstacijās, lai nodrošinātu tehnisko apkopju iekārtu izolāciju, piemēram, slēdžiem , transformatoriem un pārvades līnijām. Atvienošanas ierīce parasti nav paredzēta ķēdes normālai vadībai, bet tikai drošības izolācijai. Diskontētājus var darbināt gan manuāli, gan automātiski.

图片5.png

Atšķirībā no slodzes slēdžiem un automātiskajiem slēdžiem , atvienotājiem trūkst elektrisko loku nomākšanas mehānisma , kas rodas, elektriķēti pārtraucot vadītājus ar lielu strāvu. Tādējādi tie ir noņemšanas ierīces, kuras paredzēts atvērt tikai pēc tam, kad kāda cita vadības ierīce ir pārtraukusi strāvu. Lietderības drošības noteikumos ir jānovērš visi mēģinājumi atvērt atvienotāju, kamēr tā piegādā ķēdi. Drošības standartos dažās valstīs var būt nepieciešami lokālie motora izolatori vai aizslēdzamas pārslodzes

Atdalītājiem ir noteikumi par bloķēšanu, lai nejauši nevarētu darboties. Augstsprieguma vai sarežģītās sistēmās šīs slēdzenes var būt daļa no ieslēgtu atslēgu bloķēšanas sistēmas, lai nodrošinātu pareizu darbību secību. Dažos konstrukcijās izolatora slēdzim ir papildu spēja izolēt ķēdi, tādējādi nodrošinot papildu drošību. Šāda kārtība būtu piemērojama shēmām, kas savstarpēji savieno jaudas sadales sistēmas, kurās abos kontūra galos jābūt izolētiem.