Atvienot slēdzis eksportēšanu uz Irānu

- Jun 30, 2017-

Šodien tas ir vēl viens liels mums nokļūt Dieva dota uzņēmējdarbības no Irānas kgs S.HAtskatoties pagātnē, šim klientam ir apspriedušas ar mums gandrīz 3 mēnešus no uzņēmuma, atzīstot starp īpašu Custom-Made produktu sadali, kā arī cenu sarunās. Patiesībā tas ir ļoti grūti daļa taču atalgojot pieredze no nulles.

图片3.png图片4.png

Šis atvienošanas slēdzis ir nestandarta tipa Ķīnas tirgū, saskaņā ar mūsu 25 gadu pieredzi un profesionālu dizainu, mēs piedāvājam mūsu klientu ierosinājumu shēmas, kuras kaut kādāmeistarībapraksi beidzot, Irāna pircējs pieņemt mūsu noderīgu komentāriem un jo atgriezties veikt nav iespējams, tāpat kā shēma, mēs sadarbībā ar slaveno piegādātājs un pārliecinieties, ka visas detaļas ir 100 % atbilda.

Saskaņā ar šo līgumu, par mid-Dec, 2016, mēs paveikt ražošanu un veiciet atkārtotu nosūtīšanu testēšanai, kad pircējs redz, mūsu video un foto detalizēti, viņi uzreiz veikt vēl vienu papildu iepirkuma pasūtījumu, absolūti lielāks nekā agrāk, līdz Feb, 2017, mēs beidzot filfull viss nepieciešamākais un atvienojot pārslēdzas un turklāt rezervēt vietu pie 40FT pilna konteinera jūras kravu.

Iet cauri 25 dienās aizjūras kuģošanas un muitas likvidēšanas periodiem, abas puses, MR sh got kravas noliktavā un atkārtoti pārdot savu lietotāju vienlaikus. Un Mr sh nerunāt par sūdzību, bet tikai pieņemšanu un dotu mums vārds, kas tur garāka termiņa darījumu attiecības ar mums tālāk.

 

Arvien vairāk un vairāk pasūtījumus no citiem reģioniem, kas pierāda, ka bizness nav grūti, tikai celt savu galvu un veikt jūsu sirds darīt, uzskatot, ka XIGAO eksportētāju uzņēmumu ir uzplaukusi ar katru dienu.


Ja interesē, Welcome izmeklēšana:

E-pasts:Emma@zgxgdn.com

WhatsApp/wechat/tālrunis: 0086 13319220197

Skype: sunnysunny12271