Atvienošanās slēdzis, kas eksportē uz Irānu

- Jun 30, 2017-

Šodien mums ir vēl viens liels ieguvums no Irānas iegādātās dievbijības uzņēmuma SH SH . Retrospektīvi , šis klients ir apspriedis ar mums gandrīz 3 mēnešus, no uzņēmuma atzīstot līdz pat īpašu pasūtījumu izgatavotu produktu koplietošanu, kā arī cenu sarunām. Patiesībā tas ir ļoti grūti, bet atalgojot pieredzi no jauna.

图片3.png图片4.png

Šis atvienošanas slēdzis ir nestandarta veids Ķīnas tirgū, ņemot vērā mūsu 25 gadu pieredzi un profesionālo dizainu, mēs piedāvājam mūsu klienta ieteikumus diagrammai, kurā dažus darbus neiespējami praktizēt, beidzot, Irāna pircējs pieņem mūsu noderīgos komentārus. Un, pretēji tam, lai padarītu to pašu, kā diagramma, mēs sadarbojamies ar slaveno piegādātāju un pārliecinieties, ka visa detaļa ir 100% atbilstoša.

Saskaņā ar līgumu, 2016. gada decembra vidū mēs veicam ražošanu un veicam atkārtotu sūtījumu testēšanu. Kad pircējs redzēs mūsu video un fotoattēlu detalizēti, viņi uzreiz veic vēl vienu papildu pirkšanas pasūtījumu, kas ir pilnīgi lielāks nekā agrāk, līdz februārim. 2017. gadā mēs beidzot aizpildījām visus nepieciešamos un atvienojamos slēdžus, turklāt rezervējam vietu 40 pēdu pilnajā konteinerī jūras pārvadājumiem.

Abas puses pāriet uz 25 dienām kuģošanas un muitošanas periodos ārzemēs, MR SH ieguva kravu noliktavā un atkārtoti pārdod savam galalietotājam tajā pašā laikā. Un M. kungs neko neiebilst ne par sūdzību, bet tikai par pieņemšanu un dod mums vārdu, ka ilgstošas biznesa attiecības ar mums turpinās.

 

Arvien vairāk pasūtījumu no citiem reģioniem pierāda, ka bizness nav grūti, tikai atvelk galvu un dara jūsu sirdi, uzskatot, ka XIGAO eksportējošais uzņēmums ik dienu tiek uzplaukis.