Kongo elektroenerģijas uzņēmums apmeklē uzņēmumu Xigao Group

- Jul 29, 2019-

Kongo elektroenerģijas uzņēmums apmeklē xigao grupas uzņēmumu


Jūnija vidū mūsu uzņēmums XIGAO GROUP sveiks jaunu klientu no kongo elektrolīnijas enerģijas uzņēmuma. mēs viņu piesaista piecām subsīdijām, kas atrodas Lintongas rūpniecības zonā, Lintongas apgabalā, Xianā, Ķīnā. ieskaitot sadales iekārtu uzņēmumu, CT & PT uzņēmumu, strāvas transformatoru uzņēmumu, atvienotāju un slodzes pārtraukuma slēdžu uzņēmumu, kā arī slēdžu uzņēmumu.

8400272AD0B133704E2A0267F59F8DE3

Viņš paņem vienu dienu mūsu rūpnīcā. No rīta mēs viņu ievedam mūsu izstāžu zālē un pārbaudām esošos produktus, piemēram, HV komutatorus, eļļas iegremdētu transformatoru, lietotu sveķu strāvas transformatoru, atvienojošu slēdzi, slodzes pārtraukuma slēdzi, strāvas transformatoru, potenciālu transformators, mērierīce, pārsprieguma ierobežotājs un nokristu drošinātājs. mūsu klients teica, ka viņu tirgus parasti tiek importēts no Dienvidāfrikas, un cena ir diezgan augstāka. tāpēc viņi meklē ķīniešu zīmolu, un viņu tirgus ir tik liels, lai būtu nepieciešami šie izplatīšanas enerģijas produkti. acīmredzot viņš ir apmierināts ar mūsu produktiem un ražošanas līniju.

Tad mēs visi kopā apskatīsim mūsu darbnīcu un pārbaudīsim ražošanas procesu un moderno ražošanas līniju. mūsu lielā rūpnīca un ražošanas tehnoloģija no viņa izpelnās dažas uzslavas. un viņš noteikti apsolīs, ka mūsu sadarbība noteikti notiks nākamajā mēnesī.


Ja jūs interesē mūsu produkti, lūdzu, sazinieties ar šo:

E-pasts: emma@zgxgdn.com

Whatsapp / wechat / tālrunis: 0086 13319220197