Automātiskā aizvērēja funkcija

- Jul 18, 2019-

Automātiskā aizvērēja funkcija

Specifikācija apraksta dalīšanas slēdža struktūru, funkcijas un uzstādīšanas metodi. 2 aprīkojuma sastāvs Izstrādājums sastāv no divām daļām: robežslēdža korpusa un inteliģentas vadības ierīces. Abas daļas ir savienotas elektriski caur āra ūdensnecaurlaidīgu vadības kabeli un aviācijas savienotāju, un viss aprīkojums nav jāuztur. Atvienojošo slēdzi var novietot arī uz robežslēga korpusa. Saprātīgu vadības ierīču uzstādīšanas instrukciju produkts, kas ievietots citā.

Kā parādīts šajā attēlā: Izmantojot piederumu saskaņošanu, tas var realizēt optisko šķiedru, CDMA vai GPRS bezvadu, savītu vadu un daudzus citus saziņas veidus. 3 galvenās funkcijas: Automātiska vienfāzes izgriešana no zemes kļūdas Automātiska izolācijas starpfāžu īssavienojuma kļūme Ātra lokalizācijas kļūmes punkta uzraudzība Lietotāja slodze Attālinātas darbības funkcija

GB 1208-2006 strāvas transformatora 4.2 inteliģentais vadības bloks GB / T 7261-2000 releju un ierīču pārbaudes pamatmetodes GB / T 11287-2000 elektriskā releja divdesmit pirmajā daļā tiek mērīti releju vibrācijas, triecieni, sadursmes un seismiskās pārbaudes. un aizsardzības ierīces. Pirmie vibrācijas testi (sinusoidālie) Trieciena tests un sadursmes tests ar GB / T 14537-1993 mērīšanas releju un aizsardzības ierīci GB / T 17626.4-2008 elektromagnētiskās saderības pārbaude un mērīšanas tehnika - Elektriskā ātras pārejas impulsa imunitātes pārbaude.