Introdcuton un izlaišanas drošinātājs

- Oct 13, 2017-

HRW11-10 200A Izslēgšanas drošinātāju izgriešana un slodzes pārslēgšanas drošinātāju izgriezums ir no augstsprieguma aizsarglīdzeklis, kas tiek izmantots ārā. Jābūt savienojumam ar sadales transformatora vai sadales līniju ienākošajām padevēm.

Tas galvenokārt aizsargā dansformer vai līnijas no apgāšanās ķēdes un pārslodzes. un uzlādēšanas / izslēgšanas strāvu.

Piliens Izplūdes drošinātāju izgriezums sastāv no insulāta lnusulatora suppodiem un drošinātāju caurulēm. Statikas kontakti ir piestiprināti pie diviem izolatora balsta pusēm un savienojošais kontakts ir uzstādīts uz diviem drošinātāju caurulītes galiem.

Aizsardzības cauruli veido iekšējā loka ugunsdzēšanas caurule, ārējā fenola savienojuma papīra caurule vai epoksīda stikla pakete. Slodzes pārslēgšanas drošinātāju izeja nodrošina izturīgas elastīgās palīgkontaktu un arcextuing exclosure, lai ieslēgtu / izslēgtu slodzes strāvu. Piestiprinātā drošinātāja caurule ar fiksatora palīdzību parasti tiek piestiprināta tā, lai veidotu tuvu stāvokli. gadījumā, ja sistēmā radušies kļūmes, defektu pārtraukums nekavējoties izplūdīs drošinātāju un notiks elektriskā loka darbība. kas ļauj loka dzesēšanas caurule tiek sasildīta un eksplodē daudz gāzes. Tas radīs augstu spiedienu un izpūsies no loka līdz ar caurulīti. Pēc fuselink kausējuma kustības kontakta atkal nav pievilkta siksna, mehānisms ir noslīpēts un drošinātāja caurule izlaidusi. Izgriezums tagad ir atvērts. Kad tas ir jāizslēdz, kad izgriešanas laikā notiek iekraušana, operators ar izolācijas vadības bloks izvelk kustīgo kontaktu tā sākuma galvenajā kontaktā un ar palīgdarbības statisko kontaktu. Papildu kontakta velkšana, kas tiek izvilkta starp palīgkontaktiem, notiek ar elektrisko loka palīdzību, un loka tvaiks dzēsts kameras plaisā, un pa to laiku loksnes izplūst, lai izplūstu gāzi, lai izsūknētu loka strāvas caurlaidības laikā.

cut out fuse (1).png


Ja interesē, laipni lūdzam uz jautājumu:

E-pasts: emma@zgxgdn.com

WhatsApp: 008613319220197

Skype: sunnysunny12271

Tālr .: 0086 13319220197

Wechat: 13319220197