GW āra tipa izolators

- Aug 02, 2019-

1. Pārskats par GW tipa izolatoru

GW -33W sērijas izolators tiek izmantots augstsprieguma sadzīves ierīcēs pārveidošanas un izolācijas ķēžu izmantošanai. Izstrādājumi atbilst IEC standarta 60060 prasībām.

GW -33W sērijas HV izolators galvenokārt ir piemērots nominālajam spriegumam 33–40,5KV, ar nominālo frekvenci 50Hz sadales energosistēmai. Parasti šāda veida izolators ir aprīkots ar CS manuālas vadības mehānismu. To izmanto, lai atvērtu un aizvērtu ķēdi apstākļos, kad notiek spriegums, bez slodzes.


2. GW tipa izolatora izstrādājuma uzbūve un darbības princips

Šis izolators ir 3 fāžu kombinēta tipa naža slēdzis, tas sastāv no pamatnes, izolatora un vadošās daļas. Pamatne sastāv no rotējošas vārpstas, liekšanas plāksnes un leņķa tērauda metināšanas, un pamatne ir fiksēta ar 6 izolatoriem, katrs no tiem ir izolators. sastāv no viena pola.un atstatums starp fāzi ir 650 mm. Trīs darbības izolatori ir uzstādīti uz vārpstas, lai darbotos trīsfāzu naža atvēršanas un aizvēršanas kustība, turklāt vadošo daļu veido statiskais kontaktors, kontaktora griezējs un kontaktora pjedestāls.

Paklupot, darbināšanas roka virza rotējošo asi, lai pagrieztu, tātad, lai darbības izolators spiež uz augšu pret nazi, lai atdalītu nazi un kontakta galvu, un nazis griežas ap kontakta sēdekli un pagriežas kopā aizvēršanas stāvoklī.

Šo izolatoru darbina ar CS manuālo mehānismu, un šo mehānismu var uzstādīt kreisajā vai labajā pusē.

IMG_1093